جایزه سه سالانه انجمن بین‌المللی ارگونومی (IEA)

عملکرد مهم انجمن بین المللی ارگونومی اعطای رسمیت رسمی به اعضای انجمن های فدراسیون است که در سطح بین المللی کمک های برجسته ای در زمینه ارگونومی انجام داده اند. همه جوایز در طی کنگره سه ساله IEA اهدا می شوند. رئیس قبلی قبلی IEA به عنوان رئیس کمیته جوایز فعالیت خواهد کرد.

IEA برخی از جوایز را سالانه و برخی دیگر سه بار اهدا می کند. این صفحه جوایز سه ساله IEA را مشخص می کند (همچنین به جوایز سالانه مراجعه کنید).

کمیته جوایز IEA در حال دریافت نامزدهای هشت جایزه IEA Triennial است. برای کسب اطلاعات در مورد برنامه ، روی جایزه کلیک کنید.

    جایزه خدمات برجسته IEA

    جایزه سه ساله برجسته مربیان IEA

    جایزه IEA برای ارتقا Er ارگونومی در کشورهای در حال توسعه

    جایزه توسعه ارگونومی سه ساله IEA

    جایزه عوامل انسانی و ارگونومی IEA

    جایزه IEA / الزویر جان ویلسون

    جایزه رئیس IEA

جایزه دانشجویی کی‌یو اسمیت

دریافت کنندگان جایزه سه ساله IEA

برندگان چهار جایزه اول ذکر شده در زیر توسط کمیته جوایز بر اساس نامزدی از جوامع فدراسیون انتخاب می شوند. جایزه IEA President توسط رئیس IEA انتخاب می شود که ممکن است نامزدی هایی را از شورای و کمیته اجرایی دریافت کند. برندگان K.U. جایزه دانشجویی اسمیت توسط کمیته جوایز دانشجویی انتخاب می شود. جایزه متقابل IEA / Liberty توسط کمیته بین المللی متشکل از متخصصان در زمینه اقتصاد و تحقیقات ایمنی انتخاب می شود. کمیته جایزه جان ویلسون / الزویر متشکل از کارشناسان بین المللی است که یکی از آنها سردبیر یا سردبیر مسئول ارگونومی کاربردی است.

این نوشته در ادامه تکمیل خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *